Fotbal

Násilnosti v Kodani: Chuligáni ze Slavie se rvali i s policií! VIDEA

Násilnosti v Kodani: Chuligáni ze Slavie se rvali i s policií! VIDEA
Zdroj: YouTube.com/ Profimedia.cz

Slavia vyhrála v Kodani 1:0 díky gólu Jana Matouška z úvodu druhého poločasu. Sešívaní se tak posunuli na druhé místo tabulky základní skupiny C Evropské ligy. Utkání v Dánsku však doprovázely vedle radosti i násilnosti ze strany některých fanoušků pražského klubu. Chuligáni se rvali s ochrankou na stadionu i s policií na ulici.

Jedno video zachycuje moment po zápase, kdy se skupina slávistických chuligánu pustila do křížku s ochrankou na stadionu v Kodani.

Na dalším videu je skupina slávistických fanoušků, která se dostala do konfliktu s dánskou policií. Těžkooděnci pacifikují některé Pražany i pomocí obušků...

A to nejdrsnější na konec. Upozorňujeme, že video obsahuje pasáže s velmi násilnými momenty. Není tak vhodné pro nezletilé osoby. Zde jsou zachyceny šarvátky před stadionem Telia Parken.

Podle webu HooligansTV bylo osm slávistických chuligánů zadrženo. Největší problém bude mít ten, který po utkání napadl policistu. Počet zadržených příznivců Slavie potvrdil televizi Nova i klub z Edenu.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události