Fotbal

Agresor na Karlovarsku: Soupeřovi zlomil kost, hrozí mu i vězení!

Agresor na Karlovarsku: Soupeřovi zlomil kost, hrozí mu i vězení!
Ilustrační foto | Zdroj: Baník Královské Poríčí (facebook)

Pořádně vyhrocený byl zápas krajského přeboru v Karlovarském kraji, který se hrál sice už před měsícem, ale to, co se v něm stalo, se stále řeší. Hráč TJ Baník Královské Poříčí Marek Tuschinovschi napadl soupeře z FC Františkovy Lázně. Úderem loktem mu způsobil zlomeninu kosti v obličeji a zranění nosu. Případ se dostal až na policii.

Podle portálu Krimi-Plzeň.cz se incidentu dopustil fotbalista Marek Tuschinovschi. "Policisté z obvodního oddělení Františkovy Lázně sdělili podezření ze spáchání přečinu Ublížení na zdraví čtyřiadvacetiletému muži ze Sokolovska," uvedl pro zmíněné médium policejní mluvčí.

Související obsah

Disciplinární komise potrestala hráče zákazem startů na 60 měsíců a to od 16. listopadu 2018. Fotbalista dostal pokutu dva tisíce korun. "Čtyřiadvacetiletý muž během mistrovského fotbalového utkání fyzicky napadl svého protihráče," řekl pro Deník.cz mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Konflikt začal nadávkami a vyvrcholil napadením jednoho z hráčů Františkových Lázní. Napadený hráč utrpěl zranění nosu, tržnou ránu a zlomeninu v obličeji. "Po incidentu byl napadený ošetřen v nemocnici a jeho zranění si vyžádala několik dní v pracovní neschopnosti," dodal mluvčí. Agresor může skončit i za mřížemi, hrozí mu tři roky.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události