NHL

Nemáš mozek, vzkázal fanoušek Voráčkovi, ten si to líbit nenechal!

Nemáš mozek, vzkázal fanoušek Voráčkovi, ten si to líbit nenechal!
Zdroj: Profimedia / Twitter

Jakub Voráček potvrzuje, že patří k nejlepším hráčům v NHL. Je oporou Philadelphie a česká reprezentace by byla jen ráda, kdyby měla víc takových útočníků. Přesto se najdou fanoušci, kteří nejsou spokojeni s hrou devětadvacetiletého hokejisty. Jeden mu teď vyčinil na sociální síti. Voráček si to ale nenechal líbit a odpověděl…

Za 27 odehraných zápasů 22 bodů. Taková je bilance Jakuba Voráčka v letošní sezoně. V té loňské si udělal kladenský odchovanec dokonce své bodové maximum. Na konci ročníku měl ve statistikách 85 bodů.

Související obsah

V noci pomohl Voráček Flyers k výhře 6:2 nad Buffalem jednou asistencí. Přesto od něj fanoušek Travis čekal víc. "Ubohý Džejku. Miluju vás i Flyers, ale pokud byste měl mozek, mohl byste být nejlepší hráč v NHL," opřel se do českého hokejisty.

A urážky pokračovaly. "Místo toho mi ale způsobujete za 50 dolarů každotýdenní bolest hlavy a to kvůli vašemu hokejovému IQ," dodal Travis. A co na to Voráček? "Máš pravdu. Mohu říct, že mám ve 29 letech 600 bodů v NHL a to bez mozku. Je to ubohé a trapné," reagoval.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události