Fotbal

Revolta na Letné? Hráči prý odmítli trénovat, Stanciu to vyvrací

Revolta na Letné? Hráči prý odmítli trénovat, Stanciu to vyvrací
Zdroj: Profimedia

Ve fotbalové Spartě měla podle rumunských médií v pondělí gradovat krize. Po prohře s Teplicemi údajně odmítlo trénovat pod trenérem Ščasným hned 11 fotbalistů včetně čtveřice rumunských hráčů. Informoval o tom rumunský web ProSport. Jenže ve večerních hodinách to popřel sám Nicolae Stanciu.

Pokud by byla informace ProSportu pravdivá, znamenalo to novou a intenzivní fázi krize v letenském klubu. Podle rumunského zdroje požadovali hráči konec trenéra. Mezi hráči, kteří se měli zapojit do revolty má být kompletní čtveřice rumunských fotbalistů - Stanciu, Vatajelu, Chipciu a Nita.


Jenže sám Nicolae Stanciu ještě ve večerních hodinách informaci popřel: "Spekulace v rumunských médiích jsou nesmyslné. Naše situace v lize nás mrzí, bojkotováním tréninků by se ale nic nevyřešilo, s trenérem nemáme problém. Dnešní trénink proběhl jako obvykle," sdělil na twitterovém účtu Sparty.

"S trenérem nemám žádný problém. Vždyť on je tím, kdo mě do Sparty přivedl. Ano, neprožíváme zrovna pozitivní okamžiky, a mně je to líto i kvůli fanouškům, kteří nás podporují, ale jsme v tom všichni společně. Je i na nás hráčích, abychom hráli mnohem lépe,“ vyjádřil se k situaci Alex Chipciu.


Po zápase s Teplicemi podobně Sparta vyvracela, že na zápase nebyl přítomen distancovaný záložník Guelor Kanga.


Sparta po reprezentační přestávce získala ze 3 zápasů jeden pouhý bod a vstřelila jen jediný gól a klesla na pátou příčku tabulky a má už ztrátu propastných 15 bodů na vedoucí Slavii.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události