UFC

Pudilová v Praze vyzve ženu, která zlámala čelist Rondě Rousey!

Pudilová v Praze vyzve ženu, která zlámala čelist Rondě Rousey!
Zdroj: UFC

Je to tady! Česká bojovnice Lucie Pudilová konečně ví, proti komu se 23. února v Praze postaví do oktagonu v rámci UFC Fight Night. Rodačka z Příbrami bude zápasit s Američankou Liz Carmouche, která v minulosti dokázala pořádně zatopit i ženské legendě UFC Rondě Rousey!

Je to tady! Lucie Pudilová už zná svou soupeřku pro pražskou UFC Fight Night. A dočkala se hodně zvučného jména. Ze USA přijede velezkušená Liz Carmouche, která se v oktagonu postavila i největší legendě tohoto sportu - Rondě Rousy.

Zdroj: UFC

Liz "GirlRilla" Carmouche je čtyřiatřicetiletá rodačka z americké Lousiany, ale vyrůstala v japonské Okinawě. Po studiích vstoupila do armády a tři roky působila na Středním východě.
 


 

Pak se začala věnovat bojovým uměním a v roce 2013 přepisovala historii, když v UFC 157 nastoupila do oktagonu UFC proti Rondě Rousey. Trochu drsná premiéra v nejprestižnější MMA organizaci světa, která sice nakonec pro Liz skončila prohrou, ale Rondě dokázala přelomit čelist!

Na sestřih z historicky prvního ženského galavečeru UFC 157 se můžete podívat zde:Teď už ale pojďmě do současnosti. Pudilová to nebude mít vůbec jednoduché, vždyť Carmouche má v UFC 4 výhry a 4 porážky. Horkou novinkou také je, že teprve před pár dny získala černý pás v bojovém umění jiu-jitsu.Malou zajímavostí na závěr je také fakt, že Liz byla vůbec první zápasnicí v UFC, která se otevřeně přiznala k tomu, že se jí líbí více ženy, než muži.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události