Michael Schumacher

Reportéři popsali, jak Schumacher žije! Tak to prý chodí u něj doma

Reportéři popsali, jak Schumacher žije! Tak to prý chodí u něj doma
Zdroj: Profimedia

29. prosince to bude přesně pět let od nehody na lyžích, která nejúspěšnějšímu závodníkovi formule 1 obrátila život na ruby. Michael Schumacher po Novém roce oslaví 50. narozeniny a reportérům britského deníku Daily Mail se podařilo zjistit, jak vypadá jeho každodenní program!

O Schumiho zdravotním stavu se sice neustále mluví a píše, ale vše jsou víceméně spekulace, nebo velice strohé infromace od jeho přátel.
 

Související obsah


 

Reportéři Daily Mailu ale dokázali popsat, co se děje v luxusním sídle ve Švýcarsku u Ženevského jezera.
 


 

Michael prý rozhodně není upoután na lůžko, ani nepřežívá na hadičkách. Nicméně vyžaduje každodenní lékařkou péči, která rodinu přijde až zhruba 1,4 milionu korun týdně! Rozhodně nemá být pravdou, že by žil odděleně od rodiny. Přístavek, který u luxusního sídla nechala rodina postavit, je určen pro jeho ovdovělého otce, když přijede na návštěvu.

Kromě nejbližších rodinných přátel ho nikdo nesmí navštěvovat. Mezi ty vyvolené patří například prezident Mezinárodní automobilové federace Jean Todt. Ten kdysi prozradil, že Michael je jako jeho syn.

Připomeňte si reportáž z roku 2015:


Jak to tak vypadá, legendární Schumi na tom sice asi nebude zdravotně natolik dobře, aby ukázal na veřejnosti. Na druhou stranu je klidně možné, že díky intenzivní léčbě dělá pokroky a třeba se v budoucnu objeví pozitivnější zprávy.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Michael Schumacher

Důležité Události