Veronika Kopřivová

Kopřivová protrpěla Vánoce sama?! Bez Jágra více než půlrok!

Kopřivová protrpěla Vánoce sama?! Bez Jágra více než půlrok!
Zdroj: Profimedia

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra sice o vánočních svátcích pekla vánočku, ale otázka je, pro koho vlastně byla! Veronika Kopřivová totiž na svém instagramu opět sdílela hodně podivné zprávy o tom, proč se již dlouhou dobu neukázala po boku milovaného Jardy.

Svátky klidu a míru a pokud možno, tak strávené s těmi nejbližšími. Tak si Vánoce představuje asi každý, kdo má to štěstí tuto část roku s někým sdílet.

Zatímco ostatní čeští sportovci se předhánějí v tom, kdo nasbírá více srdíček k fotkám u stromečku a u rozbalování dárků, Jágrova přítelkyně naznačila, že má vážné důvody k tomu, proč nic takového veřejnosti neukáže. "Jak jste si všimli, tak na instagramu už dlouho nesdílím své soukromí. Mám k tomu hooodně důvodů. Tímto storíčkem se s Vámi přes svátky loučím. Přeji Vám krásné, klidné Vánoce a svátky. PS-darujte váš čas a lásku, celý rok," připsala k tajemnému vzkazu zcestovalá blondýnka a leccos tím naznačila.
 


 

Její poslední fotografie, kterou si na instagram s Jaromírem umístila, se totiž datuje až k 25. březnu, kdy si spolu vyrazili na hrad Křivoklát. Od té doby ani jedna společná fotka a zatímco šestačtyřicetiletý hokejista stále tvrdě dře, aby se vrátil na led, Veronika mezitím procestovala snad celý svět. Je už snad jejich láska také u ledu?

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Veronika Kopřivová

Důležité Události