Rytmus

Byl jsem nahulený, říká Rytmus. Jak se mu vstávalo ze země?

Jedenačtyřicetiletý slovenský rapper Rytmus má za sebou životní zážitek. Před 17 tisíci diváky sice prohrál s českým rivalem Marpem. Ale ustál všech šest kol. A toho si cenil.

Byl třikrát počítaný, ale vzchopil se a nakonec přijímal gratulace. „Ve druhém kole jsem si počkal na počítáni. Potřeboval jsem se nadechnout. Ale řekl jsem si, že to nevzdám,“ prozradil po utkání. „Byl jsem nahulený, ale ustál jsem to,“ potvrdil těžké chvíle.

Související obsah

Po skočení šestikolového klání Patrik „Rytmus“ Vrbovský přiznal, že toho má dost: „Jsem dobitej. Cítím se jako unavený chlap po čtyřicítce.“


Hlavně ve druhém kole čelil drsným výpadům svého soka a třikrát byl počítaný. Přesto vstal a duel zvládl až do konce.

Související obsah


„Chci vzdát hold Rytmusovi, ustál neskutečný bomby,“ říkal ještě v ringu Marpo. Také to bylo na Rytmusově obličeji vidět.


A možná, kdyby Otakar „Marpo“ Petřina chtěl trochu víc, tak slovenského rapera sestřelil a šrámy by byla větší. „Já si ho korigoval, jak jsem chtěl. Jsem rád, že to nakonec bylo na šest kol. Taková šestikolová válka. Být to na pár úderů a konec, tak z toho máme ve finále všichni ho*no,“ řekl v rozhovoru pro iSport.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Rytmus

Důležité Události