Hokej

Jste č*ráci, řekl Bříza sudím. Teď šéf Sparty přišel s vysvětlením!

Jste č*ráci, řekl Bříza sudím. Teď šéf Sparty přišel s vysvětlením!
Zdroj: Profimedia

Šéf pražské Sparty se neudržel a během zápasu s Pardubicemi sprostě nadával sudím. Jeho výlevy se postupně dostaly na sociální sítě a do médií. I proto teď přišel Petr Bříza s oficiální reakcí k celému incidentu. Svých vulgarit lituje, ale stále si trvá na tom, že rozhodčí neřídili zápas dobře.

Dlouhých třináct zápasů čekaly Pardubice na výhru v české nejvyšší soutěži. Dočkaly se, když vyloupily led pražské Sparty. Atmosféra v kabině jediného extraligového zástupce z hlavního města není očividně ideální a vše vygradovalo tím, že Petr Bříza vystartoval na sudí.

Během druhé přestávky zamířil sparťanský šéf ke kabině rozhodčích a spustil salvu ostrých slov, která vyvrcholila takto: "Tady už si nezapískáte, vy č*ráci," jak stojí v oficiálním zápisu z utkání (více v článku níže).

Související obsah

A jak celou situaci vidí Bříza s odstupem několika hodin? "Sudí se mnou vůbec nechtěli komunikovat a zklidnit situaci, následně jsem nad sebou ztratil kontrolu. Chci se omluvit za sprosté slovo a poslední větu, která ze mě v afektu vystřelila. Je to z mých úst neakceptovatelné," litoval Bříza v reakci na oficiálním webu Sparty.

Na tom, že rozhodčí neodvedli dobrou práci, ale trvá. "Nic to však nemění na našem názoru, že jsme s verdikty rozhodčích v prostředí O2 areny dlouhodobě hrubě nespokojení," dodal Bříza.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události