Hokej

Ovečkin se nezúčastní Zápasu hvězd, schytal kritiku od legendy

Ovečkin se nezúčastní Zápasu hvězd, schytal kritiku od legendy
Zdroj: Profimedia

Největší hvězda NHL bude chybět v Zápase hvězd. Alexander Ovečkin oznámil, že se letošního All star nezúčastní a schytal za to pořádnou kritiku. I od legendárního střelce Breta Hulla.

„Přál bych si, aby hráč, jako je Alexander Ovečkin, hrál. Vím, že je unavený a podobné věci, ale stále si myslím, že by měl hrát. Mohli to vymyslet tak, aby se neúčastnil všech disciplín, ale fanoušci si zaslouží vidět takovou superhvězdu, jako je on,“ vychválil Ovečkina dvojnásobný vítěz Stanley Cupu pro portál The Athletic.


„Když jste zranění, tak jste zranění. To je ale o růstu hry. Vím, že máme dostatek skvělých hráčů, kteří tam budou také chybět, ale máme jich dost na to, aby zabavili fanoušky,“ ví moc dobře Hull.


„Jako fanoušek bych měl rád šanci vidět Ovečkina na živo v zápasech tří proti třem. Vyhrál poprvé Stanley Cup, měl dlouhé léto a já ho chápu. Líbí se mi ale, když superhvězdy přijdou a věnují svůj respekt fanouškům,“ prozradil čtyřiapadesátiletý Kanaďan.


Na odpočinek má ale Ovečkin nárok. Ve 33 letech má na kontě 637 vstřelených gólů. V poslední době se hodně mluví o tom, zda se mu podaří překonat legendárního Wayna Gretzkeho. To je ale hodně nepravděpodobné. Na jeho rekord mu totiž chybí 257 přesných zásahů.


V právě probíhající sezoně dal už 31 gólů a to v pouhých 40 zápasech.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události