Tenis

Sexy pózy sportovkyň v bikinách: Málem odhalily, co nechtěly! VIDEO

Sexy pózy sportovkyň v bikinách: Málem odhalily, co nechtěly! VIDEO
Genie Bouchardová, Sloane Stephensová, Paige Spiranacová Zdroj: Instagram

Na oficiálním instagramu populárního magazínu Sports Illustrated se objevilo zajímavé video ze zákulisí focení sportovních krásek v bikinách. Bouchardová, Stephensová či Spiranacová si to velmi užívaly, ale občas nastaly komplikace, kvůli kterým aktérky focení málem odhalily, co nechtěly.

Zmíněný magazín je po celém světě velmi oblíbený a sportovci, kteří se v něm objevují tak, jak je neznáte, ho berou jako velmi uznávaný. Tenisté, golfisté, fotbalisté či atleti totiž vědí, že když pro fotografy ze Sports Illustrated zapózují, mohou se spolehnout na profesionální spolupráci na té nejvyšší úrovni v rámci oboru.

Související obsah

Jenže přírodě neporučíte a vzhledem k tomu, že se kolekce v bikinách zkrátka musí fotit na často větrných plážích, může to focení značně zkomplikovat. Své o tom ví třeba tenistky Genie Bouchardová a Sloane Stephensová, či golfistka Paige Spiranacová.

Vlny šplouchaly do obličeje, po kamenech to klouzalo, jindy zase v písku zapadlo auto. Nejen tyto komplikace potkaly zmíněné sportovkyně. Všechny to ale braly s humorem, jak jste mohli vidět ve videu, které zachycuje zákulisí z fotografování. Vítr ale občas odhalil i ty nejintimnější partie…

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události