Fotbal

Fotbalová onanie! Hráč byl na mol a nemravně se ukájel na ulici

Fotbalová onanie! Hráč byl na mol a nemravně se ukájel na ulici
Zdroj: Profimedia

Profesionální fotbalisté dělají ve svém volném čase různé věci. Kupříkladu takový Gavin Whyte ze Severního Irska si s kamarády dal pár piv a pak ho nenapadlo nic chytřejšího, než masturbovat v ulicích města!

Za třetiligový Oxford United docela válí a tak není divu, že nakoukl i do reprezentačního výběru Severního Irska. Jenže Whyte asi po víkendové remíze 2:2 s Fleetwood Town potřeboval trochu upustit páru a tak s kamarádem vyrazil na pivo.

Jak to tak už bývá, trochu se to zvrtlo a nezůstalo u "jednoho" a dvaadvacetiletý rodák z Belfastu začal vyvádět. Přímo v ulicích města stáhl kalhoty a rozjel nemravné představení, které však kdosi celou dobu poctivě dokumentoval.
 

Související obsah


 

Když se Whyte ráno probudil, asi se nestačil divit, jak slavným se přes noc stal, protože fotky okamžitě začaly kolovat po sociálních sítích. To musela být pořádná kocovina!
 


 

"Je to totálně bezcharakterní,“ soptil pro klubový web jeho ředitel Karl Robinson. "Gavin je tichý, klidný kluk, který je teď naprosto zdrcen! Málokdy jsem slyšel někoho, kdo by se tak rouhal a litoval toho, co udělal. Je si moc dobře vědom, že takové chování je nepřípustné,“.

"Byla to strašná hloupost. Omlouvám se všem, kterých jsem se svým jednáním dotkl. Udělám vše pro to, abych to napravil. Budu se soustředit už jen na fotbal a nic takového se už nikdy nestane," prohlásil talentovaný útočník.

V tomto případě tedy téměř doslova platí: pozdě bycha honit!

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události