NHL

Šimkův černý večer: Uklouzl jak na chodníku a hned z toho byl gól!

Šimkův černý večer: Uklouzl jak na chodníku a hned z toho byl gól!
Zdroj: Profimedia

Když se nedaří, tak se nedaří. Hodně nepovedený večer zažil v NHL Radim Šimek v dresu San Jose. Sharks prohráli s Floridou 4:6 a jeden z gólů soupeře zavinil právě český obránce, když před vlastní bránou nešťastně uklouzl a nabídl puk soupeři, který nekompromisně skóroval.

Šestadvacetiletý rodák z Mladé Boleslavi prožívá sezonu, jako na houpačce. Před měsícem oslavil svůj premiérový gól v nejprestižnější hokejové lize světa a rozdával úsměvy na všechny strany. Teď se ale karta obrátila a na zápas proti Floridě by raději zapomněl.
 

Související obsah

Co se stalo? Šimkův spoluhráč Brenden Dillon mu přihrával ve vlastním obranném pásmu, jenže český obránce nešťastně uklouzl, jako kdyby na ulici byla ledovka. Co čert nechtěl, puk si snadno převzal rozjetý Vincent Trocheck a nekompromisně zavěsil.

Nešťastný pád Radima Šimka uvidíte přibližně v čase 0:22:

Pro Sharks to byla navíc třetí porážka v řadě a i trenér San Jose musel uznat, že se týmu v poslední době zrovna nedaří. "To se stává. V takovém okamžiku je potřeba se ubránit nebo předvést důležitý zákrok, ale ani jedno se nám nepovedlo," řekl novinářům kouč Peter DeBoer.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události