Galavečer v Praze už zná další dvojici, která se na konci února představí ve vyprodané O2 aréně. Kromě jediné Češky, Lucie Pudilové, nebo polského hromotluka Jana Blachowicze představí také zápasnící bojující v léhké váze Damir Hadžovič a Marco Polo "El Toro” Reyes.
V Praze se už 23. února představí nejslavnější organizace smíšených bojových umění UFC. V rámci UFC Fight Night uvidí fanoušci nejen Lucii Pudilovou, která se utká s Američankou Liz Carmouche, ale také další zajímavé zápasy.
V polotěžké váze se utkají Američan Gian Villante a Polák Michal Olekseiczuk, zvaný Lord. Kromě toho uvidí například Poláka Blachowicze, jehož soupeřem bude talent Thiago Santos z Ria de Janeira.
Zatím poslední potvrzená jména jsou z kategorie lehké váhy. Tam se střetnou Damir Hadžovič z Bosny a proti němu Marco Polo "El Toro” Reyes z Mexika.
Kdo se na konci února nedostane do O2 arény, může sledovat přímý přenos na NOVA Sport!