V Kladně byl kvůli sněhu vyhlášen kalamitní stav. Primátor města vyzval občany, aby pokud možno nevycházeli z domova, pokud to není nutné. Komplikace se závaly sněhu však nepostihly jen samotné město, ale i kladenský stadion, který byl do odvolání uzavřen.
Jágrův klub na svém oficiálním facebookovém profilu oznámil, že byl zimní stadion uzavřen jen pro dnešek. "Z preventivních důvodů uzavřen ČEZ stadion Kladno (1. plocha), na střeše průběžně probíhá úklid sněhové pokrývky. Provoz by měl být obnoven v pondělí v ranních hodinách, druhá plocha zůstává přístupná bez omezení," stojí v oznámení Rytířů.
Oddíl PZ Kladno, který rovněž působí na stadionu, však o návratu na zimák zatím neuvažuje. "Z důvodu sněhové nadílky uzavřen provoz zimního stadionu do odvolání," varuje klub.
Ještě včera se přitom na hlavní hrací ploše hrál šlágr kola druhé nejvyšší soutěže. Kladno v něm porazilo České Budějovice 4:2. Sice areálu nebylo moc sněhu, za to tam bylo pěkně rušno. Několik příznivců hokejových klubů zadržela kvůli agresivnímu chování policie.