Fotbal

Veřejnost reaguje na Řepkův soud: Šup do tepláků, koukej mazat!

Tomáš Řepka byl za zpronevěru automobilu poslán na 15 měsíců do vězení, a i když není rozsudek zatím pravomocný, už teď je jasné, že si bývalý fotbalový reprezentant zadělal na pořádný malér. A protože to nebyla jeho první kauza, na což upozorňoval i soud, Řepka se v očích veřejnosti stal zase méně oblíbeným. Alespoň podle toho, jak lidé na aktuální dění kolem kontroverzního sportovce reagují na sociálních sítích.

Někdejší obránce Sparty, Baníku, West Hamu či Fiorentiny ke čtvrtečnímu k líčení nedorazil. Soud ho však s přihlédnutím k dalším přečinům poslal na 15 měsíců do věznice s ostrahou. Obhajoba i státní zástupce se odvolali, verdikt tak není pravomocný.

Související obsah

Ať už to dopadne jakkoliv, kauza kolem zpronevěřeného auta se zapíše mnohým do paměti. "Už za mříže patřil dávno. Šup do tepláků. Na každého jednou dojde. Za chyby se zkrátka platí," komentují Řepkův skandál lidé ve fórech na sociálních sítích.

Související obsah

Někteří by dokonce chtěli vidět za mřížemi i Řepkovu partnerku Kateřinu Kristelovou, která se společně se známým bouřlivákem podílela na výrobě falešných pornoinzerátů, které poškodily Řepkovu exmanželku Vlaďku Erbovou. "A budou mít s Kačenkou společnou celu?" zní v jednom z ironických komentářů. "Kristelová mu teď může nosit za mříže buchty," píše se zase v jiném.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události