Sjezdové lyžování

Šťastný návrat Vonnové, od hvězdy NHL dostala dvě kozy

Šťastný návrat Vonnové, od hvězdy NHL dostala dvě kozy
Zdroj: Profimedia

Americká kráska Lindsey Vonnová má za sebou poslední lyžařský závod v kariéře a nadchla v něm celý sportovní svět. Ve sjezdu získala bronz a loučení si nemohla přát hezčí a dojemnější. A za skvělý výkon jí doma ocenil i její přítel P. K. Subban, který jí dal netradiční dárek.

Doma má čtyři velké glóby za absolutní vítězství ve Světovém poháru a hned 16 malých za ovládnutí jednotlivých disciplín. K tomu má zlato a bronz z olympijských her a osm cenných kovů z mistrovství světa. Ten poslední přidala v Aare ve svém úplně posledním závodě v kariéře. Tak skončila éra sněhové královny.

 

Americká kráska byla miláčkem fanoušků, kteří si její výkony na mistrovství světa užívali a aplaudovali i po nepodařeném super-G, ve kterém ošklivě upadla. Ocenili každou maličkost.


A ocenění se dočkala i po příjezdu domů od svého přítele a hvězdy NHL P. K. Subbana. Ten jí ke konci kariéry připravil doma pořádné překvapení. Hned jak čtyřiatřicetiletá lyžařka otevřela dveře, koukala na ní koza, která ležela na stole.


Jednalo se o dort na oslavu jejího posledního úspěchu a odchodu do sportovního důchodu. V posteli na ní dokonce čekala koza druhá. Plyšový mazlíček ale nenaznačuje, že by měla Vonnová s kozou něco společného, obránce Nashvillu spíše narážel na skrytý význam slovíčka goat.


Právě tak se anglicky řekne koza. A kromě označení hospodářského zvířete je to i zkratka pro „Greatest Of All Time“. Tedy nejlepší všech dob.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Sjezdové lyžování

Důležité Události