UFC

Bleskové KO v UFC! Ngannou zametl se soupeřem za 26 vteřin

Bleskové KO v UFC! Ngannou zametl se soupeřem za 26 vteřin
Zdroj: Profimedia

Galavečer UFC Fight Night v americkém Phoenixu nabídl fanouškům MMA hodně rychlou a překvapivou podívanou. V zápase těžkých vah mezi Kameruncem žijícím ve Francii Francisem Ngannouem a Američanem Cainem Velasquezem bylo hotovo za pouhých 26 vteřin!

Takový návrat po více jak dvou letech bez zápasení si Velasquez asi nepředstavoval. Poté, co nastoupil do oktagonu proti urostlému Ngannouovi, se nestačil ani pořádně předvést divákům a šel do kolen.

Dvaatřicetiletý Ngannou, který  se narodil v africkém Kamerunu, zůstal věrný své přezdívce "Predátor" a soupeře zasypal údery. Američan ale nešťastně podklouzl a jeho všeříkající bolestivá grimasa ukázala, že si ošklivě poranil koleno.

Rozhodčí pak zápas předčasně ukončil, aby nedošlo k vážnějšímu zranění. I tak ale Velasquez pár slušných ran od Ngannoua inkasoval.

 

Velasquez zápasil naposledy v roce 2016 a od té doby laboroval s bolavými zády. Pro šestatřicetiletého bijce tak měl návrat do klece hodně hořkou příchuť.
 

Takto se Ngannou vypořádal s Velasquezem za pouhou půlminutu VIDEO:"Kámo, já myslel, že jsem fakt dobře připravenej na tenhle zápas. Byl jsem fakt odpočatý a připravený," prohlásil zklamaně poražený Američan po zápase. "Tohle je ale důvod, proč je tenhle sport skvělý. Nikdy nevíš, co se může stát," dodal.
 

Související obsahDalší UFC Fight Night uvidí fanoušci už v sobotu 23. února a to v O2 Areně v Praze. Tam mimo dalších bude bojovat i jediná česká zástupkyně Lucie Pudilová, která poměří síly s Američankou Liz Carmouche. Galavečer můžete sledovat v přímém přenosu na stanici Nova Sport 2 od 19 hodin.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události