Fotbal

Chcete ho? Zoufalý Řepka shání práci! Rozumí vztahům a penězům

Chcete ho? Zoufalý Řepka shání práci! Rozumí vztahům a penězům
Zdroj: Profimedia

Tomáš Řepka nemá na alimenty a nikdo ho nechce zaměstnat. Takový je ve zkratce výstup z úterního jednání soudu, který byl nakonec odročen. Aby děti Tomáše Řepky nestrádaly, rozhodla se redakce TN.cz, že mu s hledáním práce pomůže.

Tentokrát se překvapivě nebude jednat o pornoinzerát, jak jsme obvykle u Tomáše Řepky zvyklí, ale zcela obyčejný inzerát, který jen poptává obyčejnou práci.

Související obsah

Tomáš zkoušel pracovat jako hlídač a také jako obsluha v pohostinství, ale ani jedna profese zkrátka nebyla pro něj. A není se co divit – natočit správně pivo s pěnou – to už chce pořádný kumšt. Stejně tak v noci obejít parkoviště a zkontrolovat, jestli jsou všechna auta na místě, to také není práce, kterou by zvládl každý.

Jaké možnosti se tedy Řepkovi nabízí? Bývalý fotbalista by mohl třeba zkusit své štěstí v byznysu. Vždyť kdo jiný dokáže prodat auto za více než milion korun, aniž by mu vozidlo patřilo. To už chce jisté schopnosti obchodníka a pořádný kumšt. Řepka se možná inspiroval u rallye závodníka Martina Macka, který podobným způsobem prodal dokonce celou lokomotivu, která mu také nepatřila…

Související obsah

Další možností, která se Řepkovi nabízí, je kariéra motivačního řečníka. Jeho slavný diář plný motivačních citátů byl mezi čtenáři hitem a jeho cena z několika stovek díky velkému zájmu postupně klesla až na několik desítek korun – tak moc jsou Řepkovy motivační citáty populární a žádané. Navíc díky častému vystupování před kamerou své přítelkyně nebude mít problém mluvit před větším počtem lidí. A životních zkušeností a rad má tento populární sportovec na rozdávání.

Zdroj: Profimedia

Pokud by Řepka nechtěl mluvit na veřejnosti, ale raději by se držel v ústraní, mohl by zkusit práci mediátora. Mediátor je člověk, který zprostředkovává řešení sporů mezi lidmi, kteří nejsou sami schopní se domluvit. Řepka má za sebou mnoho rozchodů, řešil mnoho sporů s první manželkou Renatou, druhou manželkou Vlaďkou a teď musí vyžehlit ještě nějaké lapálie u soudu. Řepka je veřejnosti dost známý, takže pokud by zvolil kariéru mediátora, nebo třeba manželského poradce, dá se očekávat, že nabídky se mu jen pohrnou.

Má vaše společnost problémy s účetnictvím? Máme pro vás řešení! Tomáš Řepka je v oboru financí velezkušený a nenahraditelný. Jen málokdo dokáže během kariéry vydělat částku kolem dvou set milionů a pár let po kariéře nemít ani pár tisíc na alimenty na své děti – to už chce pořádný kumšt. Řepka má také bohaté zkušenosti s funkcí pokladníka, jeho spoluhráči na Spartě by o jeho schopnostech s pokladnou mohli vyprávět hotové legendy…

Související obsah

Takže pokud víte o někom, kdo nutně shání šikovného a zkušeného pracovníka do nějakého z oborů výše, můžete Tomáše Řepku kontaktovat s nabídkou! Vzhledem k situaci, kdy nutně potřebuje stálý příjem, předpokládáme, že nikoho neodmítne a vy tak získáte šanci získat opravdu skvělého pracovníka.
 

ANKETA: Které povolání by měl Řepka vykonávat?


 

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106