Fotbal

Hrdina smolařem: Fotbalista slavil gól a zmizel, spoluhráči nechápali

Hrdina smolařem: Fotbalista slavil gól a zmizel, spoluhráči nechápali
Zdroj: SNTV

Tak na tenhle gól nezapomene. Brazilský fotbalista prožil zápas snů. Vstřelil hned čtyři branky, o té druhé, se mu bude ale ještě dlouho zdát. Při oslavě se totiž málem ošklivě zranil a navíc se i trochu ztrapnil.

Brazilský útočník Anderson Lopes přestoupil do japonského Sappora jako velká posila. Až ve třetím zápase ale ukázal, že tomu tak opravdu je. Ve třetím kole japonské ligy se stal hvězdou zápasu. A o jeho gólu se bude ještě dlouho mluvit.


První gól vstřelil Lopes z penalty v nastavení prvního poločasu a strhl vedení na stranu Sappora. A krátce po půli udeřil znova. Na malém vápně se dostal k odraženému míči a v pádu ho poslal za záda brankáře.


Gólovou radost si chtěl užít s domácím kotlem, k němu ale nedoběhl. Když přeskočil hrazení, zmizel svým spoluhráčům z očí a nikdo nevěděl, co se děje. Za hrazením ale byla dvoumetrová propast a Lopes ošklivě upadnul.


Spoluhráči a týmoví lékaři ho po chvíli postavili na nohy. Místo zranění ale přišel závěr snů. Lopes vstřelil další dvě branky a rozhodl o výhře Sappora nad Shimizu 5:2.
 

Pětadvacetiletý Brazilec ale rozhodně není první, komu se podobná patálie stala. V září si podobný trapas připsal i fotbalista Curychu Benjamin Kololli v zápase Evropské ligy.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události