Fotbal

Slavia chce zaskočit Sevillu, Chelsea čeká bitva na Ukrajině!

Slavia chce zaskočit Sevillu, Chelsea čeká bitva na Ukrajině!
Zdroj: Profimedia

Už dnes večer se dozvíme, jaké týmy se probojovaly do čtvrtfinále Evropské ligy UEFA. Stanice Nova Sport budou u toho, protože ve čtvrtek 14. března večer budou v přímých přenosech vysílat hned 4 odvetné zápasy druhého kola.

Ty první startují v 18:45 hodin na obou stanicích Nova Sport a Voyo. Stanice Nova Sport 1 nabídne zápas Dynama Kyjev a Chelsea FC. Tým Chelsea má před odvetným zápasem výrazně lepší pozici. Z domácího utkání si totiž na Ukrajinu veze výhru 3:0. Tímto zápasem provede fotbalové fanoušky komentátor Nova Sport Jožo Havrilla.


Ve stejný čas na stanici Nova Sport 2 budou bojovat o postup do čtvrtfinále týmy Red Bull Salzburg a SSC Neapole. Zde je situace podobná, protože tým Carla Ancelottiho v prvním zápase zvítězil doma 3:0 a po vyřazení z Ligy mistrů určitě v této soutěži pomýšlí na mnohem vyšší metu. Zápas Vám přiblíží komentátor Nova Sport Michal Jinoch.


Po skončení těchto zápasů je na programu na stanici Nova Sport 1 další zajímavý duel. Tím je zápas dvou bývalých vítězů Evropské ligy UEFA Inter Milán vs. Eintracht Frankfurt. Na atraktivnosti přidává i fakt, že jejich první utkání skončilo bezbrankovou remízou a brankář Frankfurtu Kevin Trapp v zápase dokázal chytit penaltu Marcela Brozoviće. Který z těchto dvou týmů postoupí mezi nejlepších osm letošního ročníku soutěže, se dozvíme od 20:55 hod na stanici Nova Sport 1 a Voyo. Komentovat bude Jožo Havrilla.


Čtveřici přímých přenosů na stanicích Nova Sport uzavírá zápas SL Benfica vs. Dinamo Záhřeb. Chorvatský tým doma vyhrál 1:0 po penaltě Bruna Petkoviće. Benfica ale na domácím hřišti vyhrála všechny své zápasy proti chorvatským týmům, takže fotbaloví fanoušci mohou očekávat napínavý zápas. Navíc Benfica nikdy nebyla vyřazena v této fázi Evropské ligy, ale aby tato statistika platila i nadále, tak musí otočit aktuální nepříznivý stav. Průběh tohoto zápasu okomentuje od 20:55 hodin na stanici Nova Sport 2 Michal Jinoch.


Program přímých přenosů na stanicích Nova Sport:

Nova Sport 1

18:45 Dynamo Kyjev - Chelsea FC, přímý přenos osmifinále UEFA Europa League

20:55 Inter Milán - Eintracht Frankfurt, přímý přenos osmifinále UEFA Europa League

Nova Sport 2

18:45 Red Bull Salzburg - SSC Neapol, přímý přenos osmifinále UEFA Europa League

20:55 SL Benfica - Dinamo Záhřeb, přímý přenos osmifinále UEFA Europa League
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události