Fotbal

Za oslavu červenou kartu? Chorvat napodobil Ronalda a šel ven!

Za oslavu červenou kartu? Chorvat napodobil Ronalda a šel ven!
Zdroj: Profimedia

Diego Simeone i Cristiano Ronaldo. Oba dva tuto oslavu použili. Trenér Atlética při druhém gólu proti Juventusu v Lize Mistrů a CR7 po odvetě stejného dvojzápasu. A stejně oslavoval svůj gól i chorvatský útočník Tino Blaž Lauš. Až tak dobře, že mu to vyneslo červenou kartu.

Jednoduchá oslava. Simeone se otočil na tribunu s rukama na jeho rozkroku. Stejné gesto pak Ronaldo ukazoval na tribuny po druhém zápase.


Simeone vysvětloval svoje počínání takto: "Udělal jsem to jako hráč v Laziu a dělám to znova, abych našim fanouškům ukázal, že máme koule. Pokud to někoho pohoršilo, tak se omlouvám. Nebylo to cílené na druhý tým, otáčel jsem se na naše vlastní příznivce."


Za tento svůj prohřešek byl Simeone řádně pokutován a omluvil se. Podobný osud může čekat Ronalda. Ten v návaznosti na jeho hattrick proti Atletům udělal to samé. UEFA to nepřešla jen tak a zahájila posuzování Ronaldova chování.


"UEFA zahájil prošetření Ronaldova gesta na konci zápasu Juventus - Atletico. Riskuje pokutu jako Simeone, ale pokud bude jeho gesto posouzeno jako zesměšňovací, může mu to vynést až diskvalifikaci pro další zápas," uvedl deník Gazzetta dello Sport.


Ani útočníkovi U19 Hajduk Splitu Tino Blaž Laušovi se oslava moc nepovedla. Po vstřelení branky na 3-1 se otočil a udělal "Simeona". Naneštěstí namířil svojí oslavu na rozhodčího, který neváhal a vytáhl červenou kartu.Můžeme tedy jenom čekat, kdy a kdo použije tuto oslavu jako další a co za to dostane tentokrát.

pka, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události