APLIKACE TN.CZ
Hokej

Blesková tiskovka v Kladně: Kouč Jihlavy vypěnil, natřel sudí a šel!

Blesková tiskovka v Kladně: Kouč Jihlavy vypěnil, natřel sudí a šel!
Zdroj: rytirikladno.cz

Tak takhle rychlá pozápasová tisková konference tady dlouho nebyla. Po včerejším vítězství Kladna 5:1 nad Jihlavou si trenér Dukly František Zeman nebral příliš servítky a prohlásil, že zápas ovlinili rozhodčí. Vzápětí se zvedl a odešel.

Hokejisté Kladna vedou v semifinále první ligy nad Jihlavou 2:1 na zápasy. Na výhře 5:1 se podílel gólem i legendární Jaromír Jágr.

Hostující trenér Zeman nebyl po prohře zrovna ideálně naladěný a chyby hledal hlavně u sudích.

Související obsah

"Ano, je pravda, Kladno vyhrálo, ale myslíme si, že za velkýho, velkýho přispění těch čtyřech pánů, co si říkají rozhodčí. A víc bych to nekomentoval," pak se zvedl ze židle a v ruchových mikrofonech byl slyšet jen strohé "naschle!".
 

Tisková konference po zápase Kladno - Jihlava:

Kouč Rytířů David Čermák nebyl o moc sdílnější a dal pouze najevo svůj nesouhlas. "Já myslím, že jsme utkání vyhráli zaslouženě. 5:1," řekl a tím defakto tisková konference skončila.

mm, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události