Fotbal

Slávistky píší historii! Tvrdík ukázal, jak slavily v šatně

Slávistky píší historii! Tvrdík ukázal, jak slavily v šatně
Kateřina Svitková se raduje z gólu do sítě Bayernu Mnichov | Zdroj: Profimedia

Zápis do historie, výborný výsledek a neskutečná euforie. Fotbalistky Slavie prožily ve středu večer magickou noc. Nejen, že ve čtvrtfinále Ligy mistryň remizovaly s nabušeným Bayernem Mnichov 1:1. Ale také vytvořily český rekord v návštěvnosti. Do Edenu zavítalo 6 822 diváků.

Radost měly obrovskou. Co by ne, vždyť právě uhrály nerozhodný výsledek s německým gigantem. Do odvety, která se bude hrát v bavorské metropoli za týden, si tak přivezly nadějný výsledek.

Navíc branka, kterou vstřelila kapitánka týmu Kateřina Svitková, sklidila zasloužený obdiv. Nejlepší česká fotbalistka za rok 2018 z 30 metrů vyslala neuvěřitelnou pumelici, která se zatřepala až v síti.Slzy dojetí neskrýval ani předseda představenstva sešívaných Jaroslav Tvrdík. „Měřítkem skutečné mezinárodní úspěšnosti nejsou jen výsledky A-týmu, ale i výsledky žen a mládeže. Respekt k děvčatům, remíza s Bayernem v této fázi Ligy mistrů je úžasný výsledek. Ať si radost z kabiny užíváme co nejčastěji! A podpora fans dnes – revoluce! Děkujeme!“


 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události