Fotbal

Dva těžké zápasy byly na Čechy moc! Tři klíčoví hráči ani nedohráli

Dva těžké zápasy byly na Čechy moc! Tři klíčoví hráči ani nedohráli
Zdroj: Profimedia

Dva reprezentační zápasy během pěti dnů proti soupeřům světové třídy si vyžádaly své oběti. Po nadějném výkonu z prvního poločasu se Češi museli vypořádat s několika zraněními zpočátku druhé půle, čehož Brazilci dokázali využít a převzali kontrolu nad zápasem.

Patrik Schick v AS Řím pod trenérem Di Francescem často plnil pouze roli náhradníka. V únoru navíc chyběl tři týdny kvůli poranění stehna. Je tedy pravděpodobné, že jeho herní nevytíženost a nedávné zranění způsobily nějaké zdravotní komplikace, kvůli kterým musel střídat už po šesti minutách druhého poločasu. V závěru první pětačtyřicetiminutovky utrpěl očividně nějaké menší zranění, kvůli čemuž byl patrně střídán.
 

Související obsahVladimír Darida se dlouhodobě potýká se zdravotními komplikacemi. Do sezóny nastoupil později kvůli problémům s kolenem a na konci února utrpěl zranění stehenního svalu. Celkově v letošní sezóně zasáhl pouze do jedenácti zápasů a bylo to právě poraněné stehno, kvůli kterému musel včera předčasně střídat.


A aby toho nebylo málo, tak o další dvě minuty později musel kvůli zraněnému tříslu vystřídat i stoper Čelůstka. Ten kvůli zranění z počátku letošního roku vynechal 8 ligových zápasů tureckého Antalyasporu.

Související obsah

Nezbývá než doufat, že zranění nejsou vážná. Všem reprezentantům přejeme brzké uzdravení a doufejme, že k červnovým kvalifikačním zápasům nastoupí česká reprezentace v plné sestavě.

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události