Tenis

Kyrgios zase řádil! Čoriče vyškolil fantastickými údery

Kyrgios zase řádil! Čoriče vyškolil fantastickými údery
Zdroj: Profimedia

Australský tenista, který platí mezi hráči spíše za frajírka a bouřliváka, se na kurtu opět předvedl. Tentokrát ale nešlo o výtržnosti, nebo vulgarity, ale o parádní výměny, ve kterých vyškolil Chorvata Čoriče.

To, co Nick Kyrgios předvádí na turnaji v Miami, zvedá ze sedadel nemálo diváků. Na jeho poslední kousek nestačil zírat ani Borna Čorič, když mu Australan v osmifinále uštědřil několik tweenerů. Tedy úderů mezi nohami.
 

Na okruhu ATP je Kyrgios známý hlavně svým vulgárním chováním k rozhodčím, nedostavením se na zápas z velké nudy či vzteklým rozbíjením raket. I přes pobuřující chování je ale brán za jednoho z nejtalentovanějších hráčů současnosti. A pokud Australan předvede některý ze svých neuvěřitelných triků, diváci se ho nezdráhají ocenit svým nadšením.

Související obsahÚdery odehrané mezi nohama ale nejsou jediné, které si Kyrgios v Miami dovolil na soupeře. Ve třetím kole si dokonce tak trochu utahoval ze soupeře, když ve vítězném zápase proti Dušanu Lajovičovi dvakrát servíroval spodním podáním.

Na další neuvěřitelné Kyrgiosovi kousky si ale budeme muset počkat, protože i přes své excelentní údery do čtvrtfinále přes Čoriče neprošel.

aka, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události