Fotbal

Nečekané překvapení: Fotbalistům přistál na hřišti burger z vesmíru

Nečekané překvapení: Fotbalistům přistál na hřišti burger z vesmíru
Zdroj: YouTube.com

Přijdete na trénink a uprostřed hřiště leží na krabici hamburger. Dokážete si to představit? Přesně tohle zažili fotbalisté anglického klubu Colchester United. A nestačili se divit, když zjistili, že pochoutka přilétla z vesmíru.

Celý příběh vesmírného hamburgeru začal v Sheffieldu. „Vyslal jsem burger do vesmíru pomocí meteorologického balónu. Ten vystoupal přes 38 kilometrů vysoko a urazil vzdálenost přes 200 kilometrů,“ prozradil autor projektu Tom Stanniland. Jeho cesta skončila až na tréninkovém hřišti v Colchesteru.


„Když jsme objevili hamburger, netušili jsme, co si máme myslet. V průběhu let jsem viděl ve fotbale spoustu věcí, ale tohle je ta nejneobvyklejší. Ale určitě to pomohlo rozšířit jméno Colchesteru United,“ těšilo trenéra Matta Hudsona.


Klub nakonec youtubera, který je známý pod přezdívkou Kill´em, kontaktoval a ten si pro zásilku dojel. K překvapení všech mírně okoralou pochoutku snědl. A poté už umístil na svůj účet video poutě hamburgeru. Celou jeho cestu totiž zaznamenala GoPro kamera.


Na své si poté přišel i fotbalový klub. Kromě proslavení si jeho hráči zasloužili dárek od McDonald´s.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.