Nejkurióznější zranění roku?! Velká bolest zastínila i radost z gólu

Alex Telles | Zdroj: twitter

Při zahrávání pokutových kopů se může stát ledacos. Ale to, co se přihodilo obránci portugalského Porta Alexi Tellesovi, by snad neuhodl ani zkušený fotbalový fanoušek.

Brazilec v 69. minutě zápasu portugalské ligy mezi Portem a Bragou zahrával za nepříznivého stavu 1:2 penaltu. Tu sice proměnil, ale okamžitě po kopnutí do míče, se začal svíjet v bolestech.

Při kopu ho totiž píchlo ve svalu a hráč musel okamžitě vystřídat. Šestadvacetiletému hráči bylo v tu chvíli úplně jedno, že vstřelil svůj třetí gól v letošní sezoně portugalské ligy.

Porto o pár minut později zahrávalo další penaltu, kterou proměnil Soares a favorit tak zvítězil 3:2. Telles ale s největší pravděpodobností vynechá úterní duel portugalského poháru proti stejnému soupeři i víkendové střetnutí s Boavistou. Otazník jeho startu visí i ohledně utkání Ligy mistrů s Liverpoolem.