Rychlobruslení

Sexy jako nikdy předtím: Martina Sáblíková ukázala své klenoty!

Sexy jako nikdy předtím: Martina Sáblíková ukázala své klenoty!
Zdroj: Ondřej Pýcha

Sezona skončila a Martina Sáblíková konečně mohla odložit montérky, tedy své pracovní náčiní. Kombinéza a brusle jsou ve skříni, medaile ve vitríně a je čas užít si zaslouženého volna. A nutno říct, že tahle holka se umí vyparádit!

Takhle jí opravdu skoro neznáte. Záběry televizních kamer nám ukazují Martinu Sáblíkovou vždy plnou soustředění a v ne příliš sexy kombinéze. 

Související obsah


Teď už se ale může předvést. A je taková, jací jí její fanoušci chtějí mít. Sympatická, štíhlá, milá, úspěšná. Prostě sexy. Se všemi 20 zlatými medailemi z mistrovství světa, které ve své kariéře získala.

Když zveřejnila nejnovější obrázek ze série, kterou pro ní vytvořil fotograf Ondřej Pýcha, strhla se lavina pochvalných komentářů, lidé dávali pověstné palce nahoru a sdíleli. Během hodiny přiletělo na facebookový profil české rychlobruslařky skoro 10 tisíc lajků, ano i takhle se dnes měří popularita.

Související obsah


Martina Sáblíková může být s letošní sezonou navýsost spokojená. Vyhrála Světový pohár na dlouhých tratích, získala tři tituly mistryně světa, vytvořila nové světové rekordy na trati 3000 i 5000 metrů a dokonce i v malém rychlobruslařském čtyřboji.

 


A tak foto od Ondřeje Pýchy budiž dárkem jí i jejím fanouškům.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Rychlobruslení

Důležité Události