Cyklistika

Cyklisty okradli přímo při závodě! Přišli o cenné údaje

Cyklisty okradli přímo při závodě! Přišli o cenné údaje
Romain Bardet se vzpamatovává z pádu Zdroj: twitter

Nevěřili vlastním očím. Nedokázali pochopit, co se stalo. Cyklisty Dana Martina a Romaine Bardeta okradli přímo během závodu. Konkrétně šlo o poslední etapu závodu Kolem Katalánska, kdy zmínění závodnici upadli a než se vrátili do sedla, byli bez wattmetrů, které obsahují závodní i tréninková data.

Sjezd, na který nezapomenou. Cyklisté zrovna ujížděli téměř 70kilometrovou rychlostí z jednoho z vrcholů závěrečné sedmé etapy Kolem Katalánska. Martin s Bardetem se připletli do hromadného pádu. Zatímco Ir Martin v závodě pokračoval, Francouz Bardet skončil s odřeninami a pohmožděným hrudníkem.

Oba dva ale velmi brzy zjistili, že jim něco chybí. Ani jeden už neměl svůj wattmetr neboli cyklistický počítač. Než se totiž z hromadného pádu oklepali, ve skupince mnoha lidí byli i zloději, kteří stihli krást.

„Ty chlape, který jsi mi ukradl můj Garmin z kola, když jsem se zrovna zvedal ze země, pošli data ze závodu mým trenérům,“ napsal na Twitter Martin, na kterého reagoval i Bardet. „Zdá se, že někdo z našeho neštěstí neodešel s prázdnýma rukama.“
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události