Fotbal

To jsem ještě neviděl! Zlámal nevěřil vlastním očím

Ve třiatřiceti letech zažil ve fotbale hodně. Ale aby některý z fanoušků hodil během zápasu z tribuny kokos, to ještě ne. „Ve Skotsku hází lidé v emocích vše, co jim přijde pod ruku,“ smál se v exkluzivním rozhovoru pro TN.cz brankář Hearts Zdeněk Zlámal.

Nečekaný moment zažil v sobotním utkání edinburského derby mezi jeho Heart of Midlothian a Hibernian. Ve 28. minutě utkání skotské ligy se mezi střelce zapsal záložník Hibernian Daryl Horgan, a jak ukazují televizní záběry, některého z příznivců to vedlo k hození kokosu na hrací plochu. K tomu ještě další příznivci zapálili světlice.

„Musím říct, že zápas byl zase hodně vyhrocený, ale kluby se na něj připravily. Kolem stadionu bylo hodně policistů. Dělali dost, ale vidíte sám, že stejně fanoušci ty světlice propašují. Je to zvláštní, protože jsem viděl, že kontroly byly enormní,“ konstatoval Zlámal.

„Tady fanoušci hází na trávník zajímavé věci. Když jsme naposledy hráli derby, tak po mně hodili klíče od baráku (smích). Hned jsem si říkal, jak se dotyčný dostane domů (smích). Tady ti lidé v emocích hází vše, co jim přijde pod ruku. Ale kokos, to jsem ještě neviděl (úsměv),“ dodal přerovský rodák.

Jeho tým nakonec prohrál 1:2 a derby na domácím stadionu prohrál po šesti letech.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události