Czech rally

Inna Puhajková novou tváří rally magazínu na Nova Sport!

Inna Puhajková novou tváří rally magazínu na Nova Sport!
Zdroj: TN.cz

Druhá sezona magazínu Czech Rally odstartovala! V novém ročníku se můžete těšit na zbrusunové studio a spoustu dalších novinek. Tou největší je, že letos studia, spolu s Radkem Mazalem, moderuje také moderátorka Sportovních novin - Inna Puhajková.

Czech Rally se loni natáčelo na všech sedmi českých soutěžích, štáb Nova Sport ale vycestoval i na světovou rally - do Argentiny, Turecka a Španělska. V nejúspěšnější sezoně pro český motorsport získali Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem historický titul mistrů světa ve WRC 2 a také domácí titul.

Související obsah

V letošním prvním dílu byly k vidění exkluzivní reportáže ze zákulisí Valašské rally. Těšit se v nové sezoně můžete na unikátní dronové záběry, akční onboardy a rally studio v novém kabátu.

V technickém okénku se diváci dozvěděli, jestli Inna Puhajková utratí měsíčně za boty více, než Jan Kopecký za přilby nebo z jakého důvodu nosí Václav Pech na helmě Šumavského vlka.

REPORTÁŽ: Valašskou rally ovládl Jan Kopecký

Magazín Czech Rally 2019 měl premiéru v pondělí ve 21:05 na stanici Nova Sport1. Zpětně ho můžete sledovat také online - na webu Nova Plus v sekci Czech Rally.

První díl je k vidění i zde:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Czech rally

Důležité Události