UFC

Hvězda UFC v problémech: Řádila na hotelu, pak ukradla taxík!

Hvězda UFC v problémech: Řádila na hotelu, pak ukradla taxík!
Zdroj: Profimedia

Další osobnost slavné UFC má pořádný malér. Darren Till byl na své dovolené na Tenerife zadržený policií. Nejdříve poničil hotelový pokoj, poté dokonce ukradl taxík.

Mají bojovníci MMA problém se sebeovládáním? Nejeden z nich měl někdy problém se zákony a teď se do trestního rejstříku zapsalo i jméno Darren Till. Ten si užíval dovolenou na ostrově Tenerife, pohoda mu ale předčasně skončila.


Jeden z večerů totiž své oslavy přehnal a zdemoloval svůj hotelový pokoj. A aby toho nebylo málo, ukradl následně i taxík, ve kterém ho policie zadržela v souvislosti s rychlou jízdou.


Till se naposledy představil v kleci v březnu v Londýně, tam v hlavním zápase večera tvrdě padl s Jorge Masvidalem, který ho ukončil via KO.

Související obsah


Pro Tilla to byla už druhá porážka v řadě. Před Masvidalem padl i s šampionem Woodleym. Na Tenerife tak měl možná najít svůj klid a opět vítěznou náladu. Místo toho se ale utrhl ze řetězu.Teď by měl pracovat spíše na tom, aby se opět dostal do formy a mohl znovu bojovat o titulovou šanci.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události