MMA

Hvězda UFC byla zatčena. Zápasník řídil pod vlivem alkoholu

Hvězda UFC byla zatčena. Zápasník řídil pod vlivem alkoholu
Darren Till | Zdroj: Profimedia

Darren Till, hvězda UFC, byl ve Švédsku zatčen poté, co u něj policisté při dechové zkoušce zjistili, že řídil pod vlivem alkoholu. Přitom Till měl problémy se zákonem už v roce 2019, kdy byl obviněn z krádeže taxíku na Tenerife.

Minulý měsíc zastavila policie Tilla za překročení rychlosti. UFC zápasník se následně podrobil dechové zkoušce, která odhalila, že liverpoolský rodák třikrát překročil povolený limit. Devětadvacetiletý zápasník poslední rok pravidelně jezdí do Švédska, aby trénoval po boku neporaženého Chamzata Čimajeva.

Till policistům řekl, že v restauraci vypil pouze jedno nebo dvě piva. Ale následně policista řekl, že Brit byl dost opilý. Zkouška nakonec ukázala 0,6 promile alkoholu, zatímco povolený limit je ve Švédsku 0,2 promile.

Související obsah

​UFC zápasník údajně policistům také tvrdil, že pokud bude obviněný, tak mu to zničí jeho zápasnickou kariéru. Není to ale poprvé, co má Till problémy se zákonem. V roce 2019 byl obviněn za krádež taxíku a za zdemolování hotelového pokoje. Později musel zaplatit pokutu kolem 10 tisíc liber (285 tisíc korun).

Tillovi se aktuálně nedaří ani ve světě bojových sportů, kde prohrál čtyři z posledních pěti zápasů. Tato série začala v roce 2018 v souboji o titul ve velterové váze s Tyronem Woodleym a od té doby se nedokázal vrátit do boje o titul. Momentálně není jasné, kdy se v oktagonu opět představí.

Šampionem UFC je Jiří Procházka, který se s pásem představil na brněnském náměstí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události