Fotbal

Strach o legendárního Casillase! Na tréninku dostal infarkt

Strach o legendárního Casillase! Na tréninku dostal infarkt
Zdroj: Profimedia

Legendární brankář Iker Casillas byl dnes přímo z tréninku převezen kvůli infarktu do nemocnice. "Casillas je v pořádku a stabilizovaný. Jeho srdeční problém je vyřešen," uvedlo Porto na klubovém webu.

Stav bývalého brankáře španělské reprezentace by měl být podle posledních zpráv stabilizovaný a mistr světa z roku 2010 je mimo ohrožení života. Podle portugalských médií bude ale muset v blízké době podstoupit operaci.
 

 Iker Casillas je především legendou Realu Madrid, ve kterém strávil 16 let a vyhrál s ním pětkrát španělskou ligu a třikrát Ligu mistrů. A madridský celek okamžitě poslal svému bývalému kapitánovi vzkaz.

„Real Madrid chce vyslovit veškerou svou podporu milovanému kapitánovi Ikeru Casillasovi. Během své profesionální kariéry nás naučil překonávat ty nejtěžší překážky a výzvy, čímž pomohl k růstu slávy našeho klubu. Naučil nás, že vzdávat se nezapadá do filozofie života a mnohokrát dokázal, že čím těžší výzva před ním je, tím je silnější a o to více chce dosáhnout vítězství. Věříme, že svého věčného kapitána co nejdříve uvidíme zase na hřišti,“ vzkázal klub přes své webové stránky.
 

Z Realu přestoupil v roce 2015 do Porta, kde nedávno podepsal smlouvu na další rok. "Jsem přesvědčen, že to není poslední smlouva s námi," vyjádřil se k podpisu v březnu šéf klubu Jorge Pinto da Costa.


V Portugalsku chybí do konce sezony tři zápasy a Porto ztrácí na první Benfiku dva body. 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události