Anna Kellnerová

Dráty a šrouby v noze! Kellnerová prozradila, kdy se vrátí do sedla

Dráty a šrouby v noze! Kellnerová prozradila, kdy se vrátí do sedla
Zdroj: Profimedia

Jezdkyně Anna Kellnerová je konečně zpět doma v Praze a čeká jí dlouhá rehabilitace. Na Po nešťastném zranění na klání Global Champions League v Madridu, kdy jí zalehl kůň, se musela podrobit operaci stehenní kosti.

Smolný moment se stal v sobotu 18. května a dcera jednoho z českých miliardářů musela okamžitě do nemocnice. Tam jí čekala náročná operace. Po šesti dnech se Anna Kellnerová už ozvala svým fanouškům.


„Tak už jsme se vrátili všichni domu z Madridu. Koně v úterý ráno a já konečně včera,“ sdělila na svém instagramovém účtu.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Tak u jsme se vrtili vichni domu z Madridu kon v ter rno a j konen vera Catchi je v podku a j mm jen nkolik roub a drt ve stehn ...chvli to bude trvat, ale do sedla se vrtm co nejdv to pjde (za cca 3 msce) moc chci podkovat vem, co mi napsali...opravdu si vech zprv moc vm, dkuji za podporu After an unexpected extended trip we have finally all arrived back home from Madrid Catchi is ok and I have just a couple of screws and wires in my thigh it will take a while, but Ill be back in the saddle as soon as I can (in around 3 months). Thank you again for all the messages and support I received..it really means a lot to me . #Repost @longinesglobalchampionstour with @get_repost So much love for this @annakellnerova1 and Catch Me if You Can . . . . @longinesglobalchampionstour / Stefano Grasso #lgct #longines #horsesofinstagram #horse #showjumping #instagood #madrid #spain #picoftheday #action

Pspvek sdlen Anna Kellnerov (@annakellnerova1),


Také potvrdila, že klisně Catch Me It You Can, kterou Petr Kellner své dceři pořídil za 250 milionů korun, se nic nestalo. Zato Anna bude mít na pád vzpomínky ještě dlouhou dobu.


„Catchi je v pořádku a já mám jen několik šroubů a drátů ve stehně. Chvíli to bude trvat, ale do sedla se vrátím, co nejdřív to půjde, snad už za tři měsíce,“ prozradila.


Podle vzkazu by tak neměla být ohrožena její účast v prosincovém finále Global Champions League, které se opět uskuteční v Praze.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události