Fotbal

Neymarův rok blbec: Problémy se kupí, může za to snad karma?

Neymarův rok blbec: Problémy se kupí, může za to snad karma?
Zdroj: Profimedia

Rok 2019 je sice přesně v polovině, ale Brazilec Neymar toho už zažil až, až. Od jeho začátku totiž potkává fotbalovou megastar jedna patálie za druhou a fanoušci se shodují, že za to může karma!

Karma je zdarma, říká se často s ironickým tónem a možná na tomto neobvyklém přísloví přece něco bude. Takový Neymar by o tom možná mohl sáhodlouze vyprávět.
 

Začalo to v roce 2017, kdy si vydupal přestup z Barcelony, kde mu vadilo, že byl stále jen stínem Lionela Messiho. Prostě trucoval, jako malé dítě a nakonec se tehdy stal s velkou pompou nejdražším fotbalistou na světě.
 

Jenže v Paris St. Germain zase tolik neoslnil, protože už tehdy v jeho dresu řádil dvacetiletý Kylian Mbappé. S pařížským celkem sice dvakrát ovládl Ligue 1, v Lize mistrů se ale prosadit nedokázal. Navíc se několikrát nechal slyšet, že ho francouzská nejvyšší soutěž moc nebaví a chtěl by hrát jen evropské poháry.

Související obsah

Když se přesuneme do letošního roku, napadne nejednoho, že frackovité chování a časté simulování během zápasů, si možná začíná vybírat svoji daň. Hned třetí zápas roku vynechal kvůli poranění kolene, a když se po týdnu vrátil na trávník, zranil si kotník a tři měsíce si nezahrál.

Zdroj: Profimedia

Do zápasového rytmu se vrátil až na finále francouzského poháru. Nejenže PSG prohrálo s Rennes 32: po penaltách, ale Neymar neunesl porážku a při cestě pro medaili při výměně názorů vrazil fanouškovi pěstí.

Související obsahOd vedení soutěže přišel třízápasový trest a tak Neymar vsázel na reprezentaci. Za tu proti Kataru odehrál 20 minut a musel střídat kvůli poranění kotníku. Diagnóza od doktora byla nemilosrdná. Přetrhané vazy v kotníku a hodně dlouhá pauza.

Související obsahDo toho všeho vyplula na veřejnost informace o údajném znásilnění. Za Neymarem v květnu přiletěla z Brazílie žena, kterou poznal na internetu a strávili spolu noc v pařížském hotelu. O pár dnů později šla už v Brazílii žena na policii a hvězdného fotbalistu obvinila ze znásilnění.

Související obsahNeymar tak už vyhlíží konec roku 2019 a těší se na ten další. Ten už snad bude přívětivější...nebo ne?

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události