APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Stbák Berbr ven, vyvěsili fanoušci nároďáku! Pořadatel hned zasáhl

Stbák Berbr ven, vyvěsili fanoušci nároďáku! Pořadatel hned zasáhl
Zdroj: Profimedia

Během zápasů české fotbalové reprezentace proti Bulharsku a Černé Hoře, se mezi fanoušky objevily trasparenty mířené směrem k místopředsedovi Fotbalové asociace Romanu Berbrovi. Nevydržely tam ale moc dlouho, protože pořadatel rychle zasáhl.

Na hru českého národního týmu se dalo po dlouhé době koukat. A to jak v Praze na Letné proti Bulharsku (2:1), tak v Olomouci proti Černé Hoře (3:0).

Související obsah

Kromě fotbalu ale byl na obou místech k vidění i transparent s nápisem "Stbák Berbr ven!". Jenže podle fanoušků tam moc dlouho nevydržel, přesněji asi necelou minutu, protože pak zasáhl pořadatel a bylo po nápisu.

Transparentu si všiml i jiný fanoušek, který ho stihl vyfotit:

Není přitom žádným tajemstvím, že jeden z nejmocnějších mužů českého fotbalu u Státní bezpečnosti skutečně pracoval a navíc se tím dokonce chlubil v knize. "Dělal jsem sedm let u rozvědky, to mě utužilo. Měj sem na starosti Bundesnachrichtendienst, německou rozvědku. A Izraelce," řekl Berbr v knize Kmotr Fotbal, kterou kdysi vydal deník Insider.

mm, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události