Tenis

Thiem uznal, že to přepískl! Sereně se omluvil a přišel s nabídkou

Thiem uznal, že to přepískl! Sereně se omluvil a přišel s nabídkou
Zdroj: Profimedia

Rakouský tenista a finalista letošního French Open Dominic Thiem přišel s nečekanou nabídkou. Sereně Williamsové nabídl, že si s ní rád zahraje ve smíšené čtyřhře, aby tak odčinil jejich vzájemný incident na Roland Garros.

A co se mezi tenisovými hvězdami vlastně přihodilo? Williamsová chtěla mít po prohře ve třetím kole mediální povinnosti co nejdříve za sebou a tak organizátoři vyzvali Thiema, aby Američance uvolnil místnost pro novináře.

To se Rakušanovi a pozdějšímu finalistovi celého turnaje ale moc nelíbilo a prohlásil, že tenistka "ukázala svoji špatnou povahu," a narážel tím nejspíš na její neobvyklé manýry.

Zdroj: Profimedia

"Nejspíš to nebyla její chyba. Když se na to podívám zpětně, je legrační, že se taková organizační chyba stane na grandslamovém turnaji. Teď jen nechápu, že jsem tak moc vyletěl," uznal Thiem. "To, čeho dosáhla, považuju za neuvěřitelné, senzační. Rád bych jí to vynahradil v mixu ve Wimbledonu nebo na US Open," dodal na adresu majitelky 23 grandslamových titulů ve dvouhře, 14 ve čtyřhře a dvou v mixu.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události