Fotbal

Ramos vysolil milion eur, aby mu na svatbě zahrála slavná kapela!

Sergio Ramos
Sergio Ramos | Zdroj: Profimedia

Španělského fotbalistu Sergia Ramose čeká už tuto sobotu svatební veselka. Kapitán Realu Madrid to pochopitelně pojal hodně stylově a pozval přes 400 lidí. Muziku obstará legendární rocková skupina AC/DC, které neváhal zaplatit šílenou sumu!

 Když svatba, tak ale pořádná! Pomyslel si nejspíš třiatřicetiletý obránce, který si v sobotu vezme za manželku televizní moderátorku Pilar Rubiovou.

 
Zdroj: Profimedia

A tak ústřední postava španělského velkoklubu pozvala přes 400 lidí, včetně trenéra Realu Zinédina Zidana, nebo bývalého brankáře Ikera Casillase. Mimořádnou veselku si prý nenechají ujít David a Victoria Beckhamovi, takže to bude vlastně i tak trochu módní přehlídka.

Aby se hosté jen nenudili pohledem na sevillskou katedrálu, kde proběhne obřad, po přesunu do Ramosova sídla si mohou vesele zatrsat na legendární australskou rockovou kapelu AC/DC! Její členové už sice nejsou nejmladší a v původní sestavě, ale za milion eur (v přepočtu asi 25 milionů korun), do toho učitě dokážou ještě trochu šlápnout.

Před dvěma lety sice zemřela ústřední postava skupiny Malcolm Young, ale podle zákulisních informací chystají legendární rockeři vydat další studiové album, kde by se měly objevit dosud nezveřejněné Youngovy riffy.

Připomeňte si jeden z nejslavnějších hitů australské kapely, která za dobu své existence od roku 1973 prodala přes 160 milionů alb!

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události