Fotbal

Sexuální hrátky v přímém přenosu. Hvězda United natočila kontroverzní video

Sexuální hrátky v přímém přenosu. Hvězda United natočila kontroverzní video
Jesse Lingard natočil dost kontroverzní video Zdroj: Profimedia/kolaž TN.cz

Ďáblové se vším všudy. Hráči Manchesteru United, jemuž se přezdívá Rudí ďáblové, se objevují v dost dráždivém videu. Konkrétně se jedná o Jesseho Lingarda, který celé video natočil a Marcuse Rashforda, jenž se v natočeném materiálu mihne. A o co vlastně jde?

Lingard natáčí hotelový apartmán v Miami, kde byl s bandou kamarádů, mezi kterými je i jeho spoluhráč z Manchesteru Rashford. „V tomhle pokoji se stalo hodně prasáren, hodně zk*******ch prasáren,“ začne Lingard komentovat své video.

Poté pokračuje s exkurzí pokojů. Jako první zavítá do pokoje spoluhráče Rashforda. "Nezapomeňte se vyspat, nezapomeňte se vyspat v tomhle pokoji," říká Lingard a pak ukáže i výhled, který měl jeho spoluhráč.

"Podívejte se na ten zk******j výhled," pokračuje. 

Zlatý hřeb si ale nechal až na samotný konec. Celé natáčení totiž završí tím, že nafilmuje jednoho ze svých kámošů, jak provozuje sexuální hrátky s polštářem.

Video, které bylo natočeno před dvěma dny, už viděl i kouč Manchesteru Ole Gunnar Solksjaer. Jak avizuje britský Dail Mail, norský kouč si oba hráč pozval na kobereček a jasně jim vysvětlil, že takové věci si hráči Manchesteru United nesmí dovolit. Nicméně k jejich vyhazovu, jak žádali někteří fanoušci, nedošlo.

Lingard se následně omluvil a potvrdil, že video si chtěl pouze natočit do svého telefonu, nikoliv ho zveřejnit.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události