Fotbal

Černý scénář se naplnil! Švýcarská fotbalistka utonula v jezeře

Černý scénář se naplnil! Švýcarská fotbalistka utonula v jezeře
Florijana Ismailiová Zdroj: profimedia.cz

Už je jasno. A dopadlo to přesně tak, jak se předpokládalo. Švýcarská fotbalistka Florijana Ismailiová je mrtvá. Její utonulé tělo v úterý vylovili italští hasiči z jezera Cono.

Měla to být pěkně strávená sobota. Jenže se zvrtla do velké tragédie. Ismailiová si s kamarádkou pronajala loď a společně se vydaly na projížďku na jezero Cono.

Fotbalistka národního týmu Švýcarska a Young Boys Bern skočila do vody, aby si zaplavala. Jenže když po několika minutách nevyplavala, zavolala její kamarádka policii a záchranáře.

Související obsah

Ti její tělo našli až v úterý po dvoudenním pátrání v hloubce 200 metrů. Ismailiové bylo čtyřiadvacet let. Policie důvody nečekaného úmrtí nezveřejnila.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.