Tomáš Plekanec

Na Vánoce budeme tři! Velké přiznání Plekance a Šafářové

Na Vánoce budeme tři! Velké přiznání Plekance a Šafářové
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec | Zdroj: Profimedia

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová potvrdili to, o čem se dlouho šuškalo. Bývalá česká tenistka je v požehnaném stavu. Miminko by se mělo narodit okolo Vánoc. Je tedy zřejmé, že poslední zápasy hrála Lucie těhotná!

Přiznání nového hvězdného páru přinesl ve čtvrtek magazín MF Dnes, pro který Tomáš Plekanec také uvedl, že rozhodně neopouští své syny.

Související obsah


„V žádném případě to není tak, že si s Luckou zakládám novou rodinu a starou opouštím. Manželství nevyšlo, to se stává. A než mít jednu rodinu, kde to neklape, je přece lepší vytvořit novou, funkční. A do ní budou kluci samozřejmě patřit taky,“ uvedl Plekanec.
Zdroj: NHL media

Zatím není jasné, zda se narodí kluk nebo holčička. Lucie Šafářové také promluvila k ožehavému tématu: miminko čeká s partnerem, který se ještě nerozvedl.

Související obsah


„V určitou chvíli jsme si řekli, že dítě chceme, a dál jsme tomu nechali volný průběh. Samozřejmě by bylo snazší, kdyby byl Tomáš rozvedený. Takhle si to asi žádná holka nevysní. Ale i já znám lidi, kteří se rozváděli tři roky. Nebo pět,“ říká Šafářová.

Následně pak Lucie Šafářová umístila i další vzkaz pro své fanoušky na facebook a instagram.

ram, MF Dnes, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tomáš Plekanec

Důležité Události