Fotbal

Falešný Messi řádí v Íránu! Sexuálně svedl 23 žen, vyšetřuje ho policie

Falešný Messi řádí v Íránu! Sexuálně svedl 23 žen, vyšetřuje ho policie
Zdroj: Instagram

Vypadat jako slavný fotbalista může být kvůli slávě prokletím, ale také pořádnou výhodou. Íránský muž je věrnou kopií Lionela Messiho a pořádně toho využil. Dvojník hvězdného Argentince údajně díky tomu svedl 23 žen a má problémy s policií.

Podoby Rezy Pasastshy se slavným fotbalistou si poprvé všiml jeho otec, který ho poprosil zapózovat v barcelonském dresu. Fotografie okamžitě obletěla celý svět a šestadvacetiletý Íránec často slýchával přezdívku „falešný Messi“.


Jeho podobnost ho natolik zaujala, že si nechal udělat i stejný účes a od legendárního fotbalisty je k nepoznání. Jenže Parastesha svojí slávy začal zneužívat a údajně přesvědčil 23 žen k sexuálnímu styku.


„Kdyby tato zpráva byla pravdivá, byl bych už dávno ve vězení,“ brání se Parastesha na instagramu. „Zprávy v muslimském světě rychle šíří a to je katastrofa. Byl jsem hodně pronásledován, protože na mě pustili celý svět. Moje rodina mě také obtěžovala, ale útok společnosti byl masivní,“ bojí se Íránec, který má na Instagramu přes 700 tisíc sledujících.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události