UFC

Kdy a kde se probral? Askren řekl, co se s ním po knockoutu dělo

Kdy a kde se probral? Askren řekl, co se s ním po knockoutu dělo
Zdroj: Profimedia

Rekordní knockout z víkendového UFC 239 obletěl svět. Jorge Masvidal uložil Bena Askrena ke spánku za pár vteřin a fanoušci na internetu neřeší nic jiného. Co se ale nešťastníkovi, který skončil na zemi honilo v jeho bolavou hlavou? Ben Askren se rozpovídal, co následovalo po jeho návratu z temnot kómatu.

Oficiálně zápas trval vteřin pět, neoficiálně vlatstně jen dvě. Masvidal se rozeběhl od pletiva, vyskočil a trefil Askrena takovým způsobem, že to historie UFC nepamatuje.
 

Rekordní knockout v UFC se zapsal do historie:

"Nemám co skrývat, to se prostě stává. Ta sobotní noc rozhodně nebyla ideální, ale na nic si nestěžuju," vyprávěl Askren po děsivém knockoutu uznávanému MMA novináři Arielu Helwanimu.

Související obsah

"Všichni o mě měli větší stach, než já.  Mě nic nebolelo, žádná bolest hlavy, v obličeji také ne," popisoval své pocity čtyřiatřicetiletý rodák z americké Iowy a mimojiné přiznal, že se probral v nemocnici, kde byla i jeho manželka.

Zdroj: Profimedia

Po šílené ráně skončil v bezvědomí, takže nebylo divu, že si na hrůzný zážitek nevzpomíná. Popsal však, kdy a kde začal vnímat, co se mu v oktagonu přihodilo. "Vzpomínám si, že jsem s ním (s Masvidalem) byl v kleci. Na to koleno si opravdu nepamatuji. Poté, co jsem se v nemocnici probral, tak pak už si pamatuji vše," řekl Askren a pak přiblížil své bezprostřední pocity.

Zdroj: Profimedia

"Říkal jsem si, sakra, ja prohrál s Masvidalem. To je vážně na ho**o! A nebyl jsem ani zpocený, takže to bylo asi rychlé a možná to byl i rekord," vyprávěl v Helwaniho pořadu.

Askren, který dříve reprezentoval USA ve wrestlingu, pak také přiznal, co prožíval, když si pak na pustil záznam ze zápasu. "Když jsem to viděl, a to fakt nemám Masvidala rád, tak sem si řekl, že to bylo fakt parádní naskočené koleno! Trefil mě rychle a pořádně. On si dokázal udělat ve vzduchu dostatek prostoru, aby trefil přesně, kam chtěl," vysekl svému soupeři poklonu.

"Slyšel jsem pár lidí, co říkali, že měl štěstí. To nebylo štěstí. Stalo by se to 100krát ze 100 pokusů? To těžko, ale trefit to koleno takhle, to chce prostě umět a já s tím nemohl nic dělat," dodal.

Askren v rozhovoru také prozradil, že v nemocnici podstoupil vyšetření, včetně CT, ale nezůstal tam ani přes noc. Druhý den už s manželkou zašel do bazénu a na oběd s přáteli do města.

Pokud ovládáte angličtinu, tak si celý záznam z velmi zajímavého rozhovoru můžete pustit výše na videu.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události