Fotbal

Jachta za milion a půl týdně! Takhle tráví dovolenou fotbalisté

Jachta za milion a půl týdně! Takhle tráví dovolenou fotbalisté
Zdroj: Instagram

V letním čase a s tím spojené pauze mezi sezonami se asi každý fotbalista vydá na zaslouženou dovolenou. A někteří se nebojí ukrojit ze svého bohatého účtu pořádný balík peněz. Třeba takového Ronalda stál pronájem jachty na týden asi milion a půl. Kdo si ještě ve volnu pořádně dopřává?

Veselka Cristiana Ronalda s rodinou na jachtě se pořádně prodražila. Kanonýr Juventusu ale tak hluboko do kapsy sahat nemusel. Týdně mu na účtu přibude přes 10 milionů korun. Týdenní pronájem jachty tedy nepoškodil stav rodinného pohodlí. Ronaldovi nejbližší se slunili a plavili na jachtě o hodnotě půl miliardy korun po Středozemním moři. Na cestě okolo řeckých ostrovů až na Francouzskou riviéru si užívali obrovského prostoru se šesti pokoji, ohromné paluby, klouzačky přímo do moře, ale i vlastní posilovny. 

Ve velkém se na otevřené moře vydali také reprezentanti Anglie. Je vám 23 let, vyděláváte okolo 2 milionů korun za týden a chcete ohromit svou přítelkyni. V případě Deleho Alliho byl pronájem týdenní jachty jasnou volbou. Za asi milion na týden. Na super jachtě brázdil vody u Saint Tropez.
 


 

Dopřával si také Kyle Walker z Manchesteru City. Toho sice nestála jachta na 7 dní ani milion, i tak si ale čas strávený s rodinou užíval. Osm členů rodiny si na výjezdu užívalo i vodních radovánek. Jachta byla napěchovaná vodními hračkami. Lyže, skútry, surfy a věci na potápění určitě jen tak neležely uvnitř.
 


 

Jeho spoluhráč Raheem Sterling před obhajobou titulu v Premier League také nabíral síly na moři. Jeho loď plula u pobřeží Floridy a vyšla ho na týden asi na 700 tisíc korun.

Slunečné Ibizy si užíval útočník Kevin-Prince Boateng. Za angažmá v Barceloně sice stihl odehrát jen 3 zápase, vyneslo mu ale dost peněz. Nemrzela ho tak útrata milionu a bez mála 400 000 korun za týdenní pronájem jachty. Azyl pro 8 lidí, luxusní pokoje a vodní hračky na zpestření dovolené byly k mání.

Hezkou, ale drahou dovolenou prožil také trenér Tottenhamu Mauricio Pochetino. Ten musel za pronájem lodi vytáhnout z peněženky v přepočtu 85 tisíc korun za den. Manželku a dva syny ale dovolenou u španělského ostrova Formentera jistě ohromil.
 


 

Hodně našlapaný stroj si pronajala také dvojce Manuel Neuer – Mario Götze. Společně se svými polovičkami dovolenkovali poblíž Baleár a ubytování jim poskytla za asi milion korun týdně jachta, kterou se mohli po moři prohánět až rychlostí 80 km/h.

dm, Nova Sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události