Fotbal

Sturridge řeší na dovolené nepříjemnost! Ukradli mu milovaného psa

Sturridge řeší na dovolené nepříjemnost! Ukradli mu milovaného psa
Zdroj: Twitter/ Instagram/ Facebook

Policii v Los Angeles leží na stole hodně kuriózní případ. V hlavních rolích figuruje anglický útočník Daniel Sturridge spolu s neznámým zlodějem. Ten se vloupal fotbalistovi do domu a ukradl psa.

Taková situace se jen tak nevidí. Místo toho, aby Sturridge řešil, kde bude v nadcházející sezoně po skončení smlouvy v Liverpoolu působit, nemyslí na nic jiného, než svého psa. Lucky Lucci, miláček 29letého snipera, je totiž pryč. Neznámo kde a neznámo s kým. 

„Zaplatím cokoliv za to, aby se mi vrátil. Chci ho zpátky!“ S takovou zprávou se objevil novopečený vítěz Ligy mistrů ve videu na svém instagramu. Bývalého útočníka anglické reprezentace únos psa pořádně rozhodila. Kromě čtyřnohého přítele zmizely ještě jeho osobní věci. Sám malý pejsek má ale obrovskou hodnotu. Plemeno pocházející z Německa má prý hodnotu přes 100 tisíc českých korun.  

Zloděj zřejmě přeskočil plot a následně se do domu vloupal oknem. Sturridge teď apeluje na lidi v LA, kteří se pohybují v lokalitě, kde se teď fotbalista bez angažmá nachází, aby se pokusili v pátrání jakkoliv pomoct. Kdo pomůže dopadení zločince, toho čeká odměna. Sturridge nabízí v přepočtu bezmála 850 tisíc korun!

 

Související obsah

Dovolenou si jistě představoval jinak. Snad ale bude mít tento příběh šťastný konec!

dm, Nova Sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události