Martina Sáblíková

Sportovce baví stařecká aplikace, Özil ji nemá a změnil se v ženu!

Sportovce baví stařecká aplikace, Özil ji nemá a změnil se v ženu!
Zdroj: Instagram

Sportovní celebrity po celém světě doslova podlehly mobilní aplikaci FaceApp, která z jejich aktuální fotografie udělá podobiznu, jak budou vypadat ve stáří. Podívejte se, jak vypadá například Martina Sáblíková, nebo Dominik Hašek v důchodovém věku.

Upravené fotografie slavných v posledních dnech zaplavily sociální sítě. Je to obrovská legrace, přestože odbornící varují, že aplikace je ve skutečnosti nebezpečná.

Související obsah

Nicméně baví se LeBron James, Lionel Messi a i čeští sportovci jako rychlobruslařka Sáblíková, legendární brankář Dominik Hašek, nebo cyklista Roman Kreuziger, kteří sdíleli svojí stařeckou podobiznu.

Kromě toho si však fanoušci na internetu všimli, že fotbalista londýnského Arsenalu Mesut Özila také přidal zajímavou fotku, kde vypadá jako důchodce. Rozdíl však je v tom, že třicetiletý záložník žádnou aplikaci nepoužil, jen si obarvil vlasy!

Nápadně pak také jeho nová vizáž připomíná novopečenou mistryni světa ve fotbale Megan Rapinoovou. Jak se říká, když dva dělají totéž, není to totéž...

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události