APLIKACE TN.CZ
Jon Jones

Jon Jones opět skončil v poutech! Nyní kvůli barmance ze stripbaru

Jon Jones opět skončil v poutech! Nyní kvůli barmance ze stripbaru
Zdroj: Profimedia

Jedna z nejvýraznějších tváří světa UFC je ve vězení. Jona Jonese zatkli a obvinili v souvislosti s obtěžováním a napadením servírky ve strip klubu ve městě Albuquerque, kterého se měl dopustit loni v dubnu.

Na incident upozornila obtěžovaná barmanka, která zavolala policii kvůli nevhodnému chování hvězdy UFC. Jones měl dívku nevhodně plácat po hýždích, vzít si ji na klín a líbat její krk a dotýkat se jazyku.


Jones už byl kvůli incidentu předvolán na policii, ale řešení konfliktu se vyhýbal. Poprvé nedorazil k soudnímu stání poté co obdržel výzvu. Podruhé si ani nepřevzal obsílku.


Jonesův právník argumentoval tím, že dopis byl zaslán na špatnou adresu, nicméně, když se k Jonesovi dostaly dokumenty, šel i sám zaplatit poplatek. Navíc má údajně svědky, že napadení a obtěžování si barmanka vymyslela.


V pondělí už ale policie přidala na důrazu a Jona Jonese zatkla.
Není to první Jonesův konflikt, po kterém skončil v poutech. V roce 2012 naboural auto a vyšlo najevo, že řídil pod vlivem alkoholu. V roce 2015 byl u další bouračky, když narazilo do vozu, které řídila těhotná žena a Jones od nehody uprchl.

ram, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události