Baseball

Šílenství v MLB! Baseballové hřiště se proměnilo v boxerský ring

Nadhazovač týmu Cincinnati Reds Amir Garret se postaral při baseballovém zápase Major League Baseball (MLB) proti pittsburským Pirátům o pořádnou podívanou. Série slovních potyček a vyloučení hráčů přerostlo v hromadnou bitku, kterou rozpoutal právě Garret, když se rozběhl k soupeřovu mužstvu, aby konečně sjednal pořádek.

Vztek, frustrace, nadávky. Takový byl úterní zápas mezi americkými profesionály, ve kterém rozhodčí rozdali hned 5 červených karet.
 

Hráči Pirátů se poměrně rychle ujali vedení a s každou směnou zvyšovali svůj náskok. Tak si ale Reds vývoj zápasu nepředstavovali a svoje rozhořčení dávali silně najevo.


Napjatá atmosféra a emoce začaly vrcholit v sedmé směně, kdy šel do pole nadhazovat pittsburský Koene Kela na Dereka Dietricha. Po Kelovi přicházel na řadu Joey Votto z Reds, který si s Kelou vyměnil pár ostrých slov.
 

Rozhodčí začal vykazovat ze hřiště hned v další směně. Jako první dostal červenou manažer klubu Cicinnati David Bell, který si neodpustil dohadování kvůli striku Yasiela Puigeho. A v deváté směně byl vyloučen i Jared Hughes, který při svém prvním vstupu na hřiště zasáhl Starlinga Marteho.


 

To už Amir Garret nemohl vydržet, a jak vstoupil na hřiště, ihned se do potyčky zapojil. Rozběhl se k lavičce Pirátů a začal rozdávat rány, které rozpoutaly hromadnou rvačku. Polovina pirátského týmu se na Garreta vrhla a stáhla ho na zem zatím, co mu spěchali na pomoc spoluhráči.

Související obsah


 

Manažer cincinnatského týmu David Bell, byl mezi prvními, kdo se do bitky zapojil a kterého museli násilím odtrhnout od Hurdleho. Tím ale Bella nezkrotili, protože vzápětí spěchal na pomoc Puigovi, který s křikem čelil ranám protivníků.

Pittsburgh tímto zápasem ukončil řadu proher a zvítězil 11:4.
 

ala, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události